
Лосини жіночі безшовні поліамід з начосом Алія, розмір XL-4XL, чорні, 03
172,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 139-93-47
Оптовий відділ
- +380 (99) 291-94-86Дмитро - директор
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лосини жіночі безшовні з поліаміду з начосом торгової марки Алія, виробництво Китай.
| Розмір | XL-4XL |
|---|---|
| Загальна довжина (см) | 95-105 |
| Довжина крокового шва (см) | 67-77 |
| Обхват талії (см) | 70-100 |
| Обхват стегон (см) | 85-120 |






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алия |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу: | Безшовні легінси |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 85 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Сезон | Зима |
| Склад | Полиамид - 85%, Эластан - 15% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліамід |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 172,80 ₴






