
Лосини жіночі безшовні на хутрі з рисунком висока талія Король, розмір L-5XL, чорні, A190-3
183,20 ₴
+380 (95) 139-93-47
Оптовий відділ
- +380 (99) 291-94-86Дмитро - директор
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 190
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лосини жіночі безшовні на хутрі з рисунком висока талія торгової марки Король, виробництво Китай.
| Розмір | L-5XL |
|---|---|
| Загальна довжина (см) | 97-110 |
| Довжина крокового шва (см) | 67-80 |
| Обхват талії (см) | 80-120 |
| Обхват стегон (см) | 90-160 |





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу: | Термолеггинсы |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Посадка | Завищена талія |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Зима |
| Склад | Поліамід - 85%, Лайкра - 15% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліамід |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 183,20 ₴










